Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > САМ Україна > Відбулась підсумкова онлайн зустріч щодо програми British Council Ukraine “САМ Україна”

6 листопада відбулась  підсумкова онлайн зустріч щодо програми British Council Ukraine “САМ Україна”, в якій взяли учать Ковтун О.А., Дудар В.Л., Ігнатенко Н.В. та Крикун В.С.. Метою цієї програми є сприяння міжрегіональній академічній співпраці між закладами вищої освіти та культурному діалогу між молоддю через короткотермінову академічну мобільність в межах України.

Перед Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом імені Г. Сковороди були поставлені наступні цілі:

– проведення пізнавальних занять, які сприятимуть підвищенню рівня знань студентів;

– надання можливості всебічного розвитку, відвідуючи культурні осередки міста, перебуваючи на різноманітних психологічних та мотиваційних тренінгах, де студенти можуть розкрити суть своєї професії та обрати свій шлях пізнання;

– можливість відвідування цікавих та актуальних семінарів;

– проведення екскурсій містом Кивом, що сприятимуть культурному збагаченню;

Насамперед, ми можемо впевнено заявити, що всі цілі було досягнуто, а запропоновані заходи було проведено. Студенти перейняли великий досвід та отримали багаж корисної та цікавої інформації.

Запрошуємо інші структурні підрозділи долучитися до програми на наступний рік.