Відбулася урочиста церемонія завершення онлайн-курсу вивчення китайської мови

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > новини > Відбулася урочиста церемонія завершення онлайн-курсу вивчення китайської мови

Кінець 2021 року відзначився для родини сковородинівців ще однією значущою подією – урочистою церемонією завершення онлайн-курсу вивчення китайської мови, започаткованого Україно-Китайським науково-дослідним центром «Belt and Road Initiative», що діє на базі Університету Григорія Сковороди в Переяславі (УГСП) в рамках співпраці із Гуандунським університетом нафтохімічних технологій (GDUPT), КНР.

Зустріч відбулася 30 грудня 2021 року в онлайн режимі. Наш університет представили проректор з міжнародних зв’язків та проектної діяльності Оксана Ковтун, проректор з навчально-методичної роботи Вячеслав Різник, начальник відділу міжнародних зв’язків Валентина Крикун та куратор україно-китайської співпраці від УГСП Олеся Скляренко.

Від імені Університету Григорія Сковороди в Переяславі, ректора університету Віталія Коцура, проректорка з міжнародної і проектної діяльності Оксана Ковтун та проректор з навчально-методичної роботи Вячеслав Різник висловили щиру подяку керівництву Гуандунського університету нафтохімічних технологій та Інституту Belt and Road з питань китайських та європейських досліджень за плідну співпрацю, широкі можливості для науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти нашого Університету.

Від імені нашого китайського партнера GDUPT урочисто виступили Guohong Zhang, віце-президент GDUPT, Changming Zhang, керівник міжнародного відділу, Zheng Hongwei, заступник керівника міжнародного відділу, Wu Jialu, викладач курсу китайської мови, Олег Базалук, директор дослідницького Інституту Belt and Road з питань китайських та європейських досліджень та його заступник Денис Свириденко.

Також, до церемонії долучилися учасники курсу, які успішно завершили навчання. В ході зустрічі відбулося нагородження здобувачів вищої освіти та викладачів Університету сертифікатами про успішне проходження курсу. Анна Федоренко, студентка факультету педагогічної освіти, менеджменту та мистецтва, який очолює Наталія Ігнатенко, підготувала для всіх присутніх привітання китайською мовою.

Наприкінці зустрічі представники обох університетів обговорили перспективи подальшої співпраці. Проректорка з міжнародної та проектної діяльності Оксана Ковтун озвучила власне бачення спільної роботи в наступному році та підкреслила необхідність розвитку подальшої співпраці, зокрема започаткування онлайн мобільності для здобувачів освіти та науково-педагогічного персоналу, проведення спільних круглих столів, тренінгів, семінарів, курсів та інших спільних активностей.

Зустріч закінчилася у дружній та позитивній атмосфері з побажаннями чудового прийдешнього Нового Року!

Нагадаємо, що перше заняття для студентського й професорсько-викладацького складу Університету Григорія Сковороди в Переяславі в рамках онлайн-курсу з вивчення китайської мови відбулося 4 березня 2021 року на платформі Microsoft Teams.