Відбулося 2 зайняття І Модуля проєкту “Навчаємося разом”

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > новини > Відбулося 2 зайняття І Модуля проєкту “Навчаємося разом”

Друге заняття І модуля проєкту “Навчаємося разом” відбулося 16 вересня 2021 року та мало назву “Цикл, підхід та передові практики планування та впровадження освітніх програм підготовки педагогічних працівників”.

Вебінар провели фінські експерти: Кайса Хал та Хейді Кшувацкі (Гельсінський університет).

Під час вебінару учасники розглянули вступ до роботи з розроблення освітніх програм, цінності та етичні засади викладання й педагогічної освіти, а також приклади розроблення освітніх програм та впровадження курсу в Гельсінському університеті. На останок представники української сторони мали змогу зробити огляд циклу планування та впровадження програм у ЗВО/ЗФПО в Україні, їх поточний стан та робота з розроблення програм.

Нагадаємо, що у четвер, 14 вересня 2021 року, стартував І модуль проєкту “Навчаємося разом”. Учасниками проєкту від  Університету Григорія Сковороди в Переяславі стали представники кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти   на чолі з деканом  факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Ігнатенко Н.В.