Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Відбувся ХІІ міжнародний симпозіум «Роль віри в особистому та суспільному житті»

12-й міжнародний симпозіум «Роль віри в особистому та суспільному житті» тривав у режимі онлайн 3 і 4 жовтня 2021 року. Головним організатором симпозіуму виступив давній партнер нашого Університету – Стамбульський фонд науки і культури, Туреччина під керівництвом професора Саіда Юдже. Чудово змодерував захід доктор Ільхам Мірадж.

До участі у симпозіумі долучилися всі охочі сковородинівці, які вчасно підготували матеріали доповідей. Університет Григорія Сковороди в Переяславі представив виконуючий обов’язки ректора Віталій Коцур, який виступив з вітальною промовою та висловив побажання щодо плідної подальшої співпраці зі Стамбульським фондом науки і культури. Проректорка з міжнародних зв’язків та проєктної діяльності Оксана Ковтун виступила із промовою щодо зміцнення дружніх стосунків та реалізації запланованих планів найближчим часом. Декан факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Наталія Ігнатенко подякувала партнерам за вагомий внесок в розвиток освітньої, наукової та культурної діяльності факультету зокрема, та університету загалом. Учасники симпозіуму презентували свої доповіді відповідно до програми та взяли активну участь в обговоренні виступів.

Завершився 12-й міжнародний симпозіум Бедіуззамана Саіда Нурсі «Роль віри в особистому та суспільному житті» на дуже теплій і позитивній ноті, всі учасники виразили сподівання щодо подальшої співпраці в напрямку освіти, науки і культури.

Нагадаємо, що 10 вересня 2021 року було анонсовано можливість долучитися до проведення міжнародного симпозіуму «Роль віри в особистому та суспільному житті». Учасники, які виступатимуть із доповідями отримають відповідний сертифікат.