Відкрито набір українських студентів та стартапів/спін-офф компаній на програму InterHEI Food and Health Innovators Ukraine

Раді анонсувати, що відкрито конкурс на програму навчання студентів та менторингу стартапів/спін-офів. Якщо ви студент з ідеєю стартапу чи зацікавлені у галузях харчових продуктів/охорони здоров’я або представник стартапу чи спін-офф компанії у відповідній сфері на ранній стадії розвитку і хочете прискорити ваше зростання, скористайтеся цією можливістю та подайте заявку на участь у програмі підтримки InterHEI Food and Health Innovators Ukraine вже зараз!

InterHEI Food and Health Innovators Ukraine — це програма навчання, менторства та акселерації, що буде цікавою для:

• Студентів з ідеєю стартапу та всіх зацікавлених у галузі харчових продуктів / охорони здоров’я;
  • Представників стартапів чи спін-офф компаній у відповідній сфері на ранній стадії розвитку, які прагнуть прискорити зростання.

Програма складається з двох частин:

1.  Менторство та навчання, що включатиме також навчальний курс з Design Thinking для студентів та представників вищих навчальних закладів, який допоможе учасникам краще збагнути дизайн-мислення як підхід до розв’язання складних проблем та створення інновацій у галузі харчових продуктів та охорони здоров‘я.
  2.  Акселерація для найкращих стартапів (у тому числі тих, які будуть створені за результатами навчання під час першої частини програми), які мають інтерес до створення конкурентноспроможних інноваційних компаній.

Студенти та стартап/спін-офф компанії-учасники не сплачують вартість навчання.

Навчання студентів та програма підтримки стартапів/спін-офів від InterHEI Food and Health Innovators Ukraine розпочнеться в серпні 2023 року.

Подати заявку на участь у програмі можна  до 21 липня.

Для отримання додаткової інформації щодо деталей програми

• навчання студентів, звертайтесь за контактами: Ковтун Анастасія (kovtun.anastasiia15@gmail.com), Александрова Поліна (aleksandrova.polina@knu.ua)
  • підтримки стартапів/спін-офів, звертайтесь за контактами: Комарницька Евеліна (komarnytska@usf.com.ua).

Більше деталей та реєстраційна форма доступно за посиланням.

Джерело: USF