Відкритий онлайн-курс про демократію для студентів від Тартуського університету

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Студентам > Відкритий онлайн-курс про демократію для студентів від Тартуського університету

Тартуський університет пропонує масовий відкритий онлайн-курс (MOOC) під назвою «Демократія та автократія у східному сусідстві ЄС» з 22 квітня по 26 травня 2024 року.

Учасники дізнаються про ключові характеристики та риси демократичних і автократичних систем, а також про політичний ландшафт шести країн Східного сусідства.

Курс абсолютно безкоштовний і відкритий як для студентів Тартуського університету, так і для широкої громадськості. Кінцевий термін реєстрації 18 квітня 2024 року.

Після завершення учасники отримають цифровий сертифікат, а також 3 бали Європейської системи трансферу та накопичення кредитів (ECTS).

Успішні учасники зможуть розрізняти та порівнювати демократичні та автократичні системи, аналізувати історичні чинники, що сформували політичні системи у Східному сусідстві, і застосовувати свої знання для аналізу конкретних прикладів із регіону.

MOOC розроблено в рамках Центру передового досвіду «REPAIR» Тартуського університету імені Жана Моне, який фінансується Європейським Союзом.

Джерело: EU NeighboursEast