Це стипендії для вчених, які залишаються в Україні. Організатори подбають, щоб протягом десяти місяців у вас було усе для продуктивної роботи: щомісячна стипендія, спільнота однодумців, регулярні освітні події та доступ до бібліотеки.

Стипендіями Virtual Ukraine Institute for Advanced Study опікується Інститут перспективних досліджень у Берліні та фінансується Volkswagen Foundation (Німеччина).

Що можна отримати?

• Щомісячну стипендію: 500 євро для аспірантів та 1000 євро — для професорів.
  • Участь у десятимісячній програмі, яка триватиме з 1 жовтня 2024 по 31 липня 2025 року.
  • Регулярні колоквіуми та воркшопи.
  • Доступ до бібліотеки.
  • Знайомства з колегами з-за кордону.
  • Допомога з публікацією та перекладом вашої наукової роботи.

Хто може взяти участь?

Ця стипендія для дослідників, які:

• мають українське громадянство або посвідку;
  • залишаються в Україні;
  • працюють в українському академічному закладі;
  • добре знають англійську мову.

Детальніше про умови за посиланням.

Що потрібно для участі?

• Заповнена заявка.
  • Резюме зі списком наукових публікацій.
  • Назва та короткий опис проєкту, над яким будете працювати — до 3200 символів.
  • Мотиваційний лист — до 2000 символів.
  • Два зразки статей. Принаймні один з них має бути англійською мовою.

Усі документи повинні бути англійською та у форматі PDF. Шукайте відповіді на типові запитання на сторінці програми.

Як подати заявку?

До 31 січня заповніть онлайн-заявку англійською мовою. Шукайте покрокову інструкцію тут.

Зверніть увагу!

• Організатори підтримають 15 дослідників. Ви отримаєте результати електронною поштою протягом шести місяців після кінцевого терміну подання заявок.
  • На жаль, організатори не зможуть пояснити, чому не обрали вашу заявку.

Джерело: Дім Європи