Волонтерство на Мальті на молодіжному проєкті по роботі зі школярами

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Волонтерські програми > Волонтерство на Мальті на молодіжному проєкті по роботі зі школярами

Терміновий пошук учасників на волонтерський проект на Мальті.

Старт проекту: ASAP, можна подаватися з будь-якої країни Європи або тим хто вже знаходиться на Мальті.

Термін проекту: 12 місяців. Початок – якнайшвидше.

Місце проведення: м. Бормла (Кoспікуа), Мальта

Що буде робити волонтер?

Волонтер буде працювати у центрі Centru Tbexbix переважно з дітьми шкільного віку і допомагати організовувати соціальні, культурні, освітні заходи. Centru Tbexbix – центр освіти та соціального обслуговування. Тут проводяться різноманітні активності та заходи, спрямовані на всебічний розвиток дітей, молоді а також на підтримку людей похилого віку. Програма даного центру базується на принципах неогуманізму, де передбачається, що справжня освіта полягає у розвитку всіх рівнів людського буття: фізичного, розумового, емоційного, соціального та духовного.

Кого ми шукаємо?

•  учасників віком 18-30 років, з інтересом до принципів Центру;
  •  з базовим володінням англійською мовою;
  • з активною життєвою позицією та позитивним ставленням до життя.

Волонтер працюватиме загалом за розкладом навчального року Мальти. Зазвичай з понеділка по п’ятницю, біля 35 годин на тиждень.

Фінансування:

• Проектом покриваються витрати на проживання в апартаментах з іншими волонтерами.
  • Волонтери проживають по дві, іноді три людини в одній кімнаті однієї статі.
  • Загальна кухня та інші зручності.
  • Дорога покривається приймаючою організацією в рамках 360 євро.
  • Щомісяця волонтер буде отримувати гроші на їжу та кишенькові гроші (біля 300 євро).
  • Також волонтеру оформлюється повне медичне страхування.

Надсилайте ЯКНАЙШВИДШЕ свої резюме англійською мовою та мотиваційний лист на адресу info@ngo-unit.org. В темі листа просимо зазначити ESC_Malta_Tbexbix.

Джерело: NGO Unit