Corum Saint-Jean — це асоціація, метою якої є забезпечити допомогу молодим людям, пропонуючи їм різне житло, харчування та конкретну підтримку для успішної інтеграції у професійному світі.

Протягом 12 місяців волонтер працюватиме в офісі Corum Saint-Jean у Клермон-Феррані. Він буде повністю інтегрований у команду та матиме ментора, який допоможе з завданнями та повсякденним життям.

Період діяльності: з 20 квітня 2022 року по 19 квітня 2023 року (12 місяців).
Умови роботи: волонтер працюватиме в офісі Corum St-Jean у Клермон-Феррані (деякі дії можуть відбуватися в різних резиденціях, якими керує асоціація), орієнтовно 32 години на тиждень. За винятком звичайних вихідних (суботи та неділі), волонтер має право на 24 дні відпусток, розподілених протягом цих 12 місяців проекту.

Умови життя: Волонтер буде жити в Клермон-Феррані в резиденції для молодих людей. Він/вона матиме окрему мебльовану спальню, з підключенням до Інтернету та легким доступом до всього необхідного побутового обладнання.

Клермон-Франд та його столичний район налічують близько 467 178 жителів. Його університет приймає близько 35 000 студентів, що робить його дуже динамічним. Є багато можливостей для проведення дозвілля (спорт, музика, концерти, кіно) та фестивалів (Міжнародний фестиваль короткометражного кіно). Регіон Овернь славиться природним парком вулканів, красивим краєвиди (гори, озера) та багато пішохідних маршрутів по місту.

Запрошуються активні та вмотивовані особи з такими якостями:

• Здатність адаптуватися до нового середовища;
  • Вміння спілкуватися з різною аудиторією;
  • Інтерес до спілкування в соціальних мережах і в соцмережі;
  • Хороший рівень французької мови або мотивація до навчання (принаймні знання мови);
  • Мотивація до участі в європейському проєкті;
  • Почуття ініціативи та бажання розвивати свій проєкт.

Завдяки участі в цьому проєкті волонтер зможе:

• Удосконалювати французьку (розмову/писемність);
  • Розвинути навички управління проєктами;
  • Ознайомитися з програми міжнародної мобільності  та засобами надання гранту проєкту;
  • Підвищити навички роботи в команді;
  • Удосконалювати педагогічні та фасилитаторські навички;
  • Навчитися працювати з різними аудиторіями;
  • Розробити способи представлення його/її культури.

Дедлайн: 31 січня 2022 року. Реєстрація за посиланням.

Джерело: https://drive.google.com/file/d/1jeRTqWU1QGSVLXKltdUDSc_RtzU8Gm-z/view?fbclid=IwAR2TQPeexbTpSFfKcuhMX0RZfCPJiMomLBs0e1uWCe4Qx0PR8L1pH9ANdH0