Замкові бесіди. Польські королівські резиденції

Університет Григорія Сковороди в Переяславі у співпраці з Посольством Республіки Польща у Києві сердечно запрошує взяти участь у новому проєкті : Замкові бесіди. Польські королівські резиденції

Вам пропонується спільна подорож шляхом польських королівських резиденцій. З вересня по грудень учасники відвідають найкрасивіші польські замки та палаци. Про їхню бурхливу історію нам розкажуть музейні куратори. Спеціалісти проведуть нас у світ польських королів та князів, у світ захоплюючих історій, представляючи надзвичайні постаті та їх резиденції.

Тож запрошуємо Вас у подорож до:

•  Королівського замку на Вавелі
  • Королівського замку у Сандомирі
  • Мальборкського замку
  • Музею Жупного замку у Величці
  • Національного Музею у Любліні
  • Музею Палацу Короля Яна ІІІ у Вілянові
  • Королівського замку у Варшаві

Додатковим елементом проєкту, підготовленим спеціально для його учасників, стануть навчальні матеріали, які будуть доступні польською та українською мовами. Ці матеріали можуть бути корисними при підготовці шкільних уроків та університетських лекцій, а також у позакласних заняттях.

Зустрічі будуть відбуватися польською та українською мовами. Участь у проекті безкоштовна.

Передбачувана тривалість кожної зустрічі – 2 години.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_6tgQCXBnTIm_hiKafZR3-g  та заповнити таблицю.

Дата і час першої подорожі: 28 вересня 2021 о 17.00 за Київським часом.