Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > новини > Запрошуємо до участі у Міжнародній Зимовій Школі Жана Моне: Університет – Школі «Ефективний Екоменеджмент для Європейського Майбутнього України» (22.01.22 р.)

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній Зимовій Школі Жана Моне: Університет – Школі «Ефективний Екоменеджмент для Європейського Майбутнього України», що розпочнеться 22 січня (субота) о 10:00.

Захід проводиться в межах реалізації проєкту Програми ЄС ЕРАЗМУС+ “Центр Європейського Союзу Жана Моне з Циклічної та Зеленої Економіки” 620627-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CoE) та “Підтримка Асоціацій EUforUA” (611278-EPP-1-2019- 1-UA-EPPJMO-SUPPA).

Перед слухачами Школи виступлять визнані експерти у галузі екоменеджменту та захисту довкілля з університетів Європейського Союзу та України, представники Програми академічних обмінів ЄС Еразмус+, представники екологічних компаній, учасники міжнародних проектів екологічного спрямування. У форматі онлайн круглого столу ви зможете взяти участь у дискусіях, познайомитись з перспективами міжнародної співпраці, знайти зацікавлених партнерів для подальшої співпраці. Старшокласники, які цікавляться можливостями отримання університетської екологічної освіти, знайдуть вичерпні відповіді на усі запитання на окремій сесії Школи.

Участь у роботі Школи – безкоштовна. Робоча мова Школи – українська (англомовні доповіді будуть супроводжуватися перекладом).

Кількість місць обмежена. Реєстрацію для участі у Школі відкрита до 17 січня 2022 р.

Програму Школи буде розіслано на електронні адреси зареєстрованим учасникам. Сертифікати учасників Міжнародної Школи Жана Моне Програми ЄС Еразмус+ отримають усі слухачі Школи.

Детальніше за посиланням: Еразмус+