Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > Навчання > Запрошуємо науково-педагогічних працівників взяти участь у проекті «Мистецтво в дії. Арт-терапія в практиці польських спеціалістів»

Шановні колеги!

Посольство Республіки Польща у Києві та Польська асоціація арт-терапії запрошують науково-педагогічних працівників взяти участь у проекті «Мистецтво в дії. Арт-терапія в практиці польських спеціалістів».

Проект присвячений застосуванню художніх форм в терапевтичній діяльності. Зустрічі, які проводитимуть польські спеціалісти з багаторічним терапевтичним досвідом, будуть зосереджені на можливостях та ефектах  застосування форм з галузі музикотерапії, терапії через художню творчість, хореотерапії та театротерапії. Під час зустрічей будуть обговорені концепції роботи з дітьми та дорослими.

Детально з інформацією про зустрічі можна ознайомитись у  програмі заходу.

Проект буде проводитись польською мовою з перекладом на українську мову.

Зустрічі відбуватимуться по вівторках о 17.00-19.00 за українським часом – згідно з графіком.

Зареєструватись на зустрічі в рамках проєкту можна за посиланням : https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_xQLOZtDkQAalaPffs5m1WA