Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > UTTERLY > Зустріч менеджерів проєкту на базі університету Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін (Франція)

Міжнародна і проєктна діяльність є однією з важливих напрямів діяльності кожного університету. Сковородинівці сумлінно працюють над розширенням міжнародних горизонтів Університету та розвитку такої діяльності, що є важливим і необхідним в умовах євроінтеграції та інтернаціоналізації української освіти.

Проєкт Еразмус+ КА 2 «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» № 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP (https://utterly.uhsp.edu.ua/), до якого долучився наш заклад, є актуальним і важливим для нас, адже  відкриває нові можливості і перспективи для нашого університету зокрема, та вищої освіти України загалом, оскільки має на меті сприяння модернізації системи вищої освіти в Україні, запроваджуючи (модернізуючи) університетські центри підвищення кваліфікації для просування європейських освітніх інновацій шляхом професійної сертифікації викладачів університетів.

У листопаді 2022 року представники університету взяли участь в зустрічі менеджерів проєкту, що відбувся на базі університету Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін (Франція). Під час навчання учасники ознайомилися з існуючими моделями сучасного університету на прикладі університетів Франції та Литви, тенденціями розвитку вищої освіти, міжнародним досвідом впровадження центрів викладацької досконалості (SELT).

Всі матеріали для перегляду та ознайомлення розміщені за посиланням