Зустріч менеджерів проєкту: проведено перший етап семінарів і тренінгів на базі Bayreuth University в Німеччині

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > UTTERLY > Зустріч менеджерів проєкту: проведено перший етап семінарів і тренінгів на базі Bayreuth University в Німеччині

Сковородинівці сумлінно працюють над розширенням міжнародних горизонтів Університету та активно беруть участь в різноманітних програмах і проектах, що є важливим і необхідним в умовах євроінтеграції та інтернаціоналізації української освіти.

Проєкт Еразмус+ КА 2 «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» № 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP (https://utterly.uhsp.edu.ua/), до якого долучився наш заклад, є актуальним і важливим для нас, адже  відкриває нові можливості і перспективи для нашого університету зокрема, та вищої освіти України загалом, оскільки має на меті сприяння модернізації системи вищої освіти в Україні, запроваджуючи (модернізуючи) університетські центри підвищення кваліфікації для просування європейських освітніх інновацій шляхом професійної сертифікації викладачів університетів.

На початку жовтня цього року, відділом міжнародних зв’язків було оголошено проведення конкурсу для фахівців нашого Університету щодо участі у навчальних тренінгах та семінарах в рамках проєкту UTTERLY. Всі бажаючи мали змогу пройти співбесіду із нашими партнерами і долучитися до навчання та виконання проєктних завдань. А вже наприкінці листопада почався перший етап проведення семінарів і тренінгів для українських партнерів проєкту на базі Bayreuth University в Німеччині. Семінари були присвячені різноманітним цікавим та актуальним тематикам: «Презентація Центру викладання та навчання у вищій школі», «Презентація Баварської мережі викладання: ProfiLehrePlus», «Програма сертифікації для навчання з цифровою підтримкою», «Інноваційні проєкти: QUADIS (Підвищення якості цифрове викладання в баварських університетах) та DABALUGA (Допомога в навчанні на основі даних)», «BayreuthX: масові відкриті онлайн-курси на edX», «Баварсько-український обмін про дуальну освіту програми» та Консультація «Підтримка якісного викладання в моєму рідному університеті» (обмін передовим досвідом в UA).

Всі матеріали для перегляду та ознайомлення розміщені за посиланням

Кожен учасник проєкту мав змогу не лише отримати нові знання і навички, що стануть в нагоді для підвищення якості реалізації проєкту, але і висловитися в дискусійній частини, внести частинку власного досвіду до скарбниці загальних напрацювань. Звісно ж, всі охочі долучилися до ознайомлення з місцевою культурою та розширили свої знання про Федеративну Республіку Німеччина. Повернулися представники нашого закладу сповнені позитивних емоцій та маючи багаж нових знань і напрацювань. Наступний етап навчання за проєктом планується вже незабаром, на базі грандхолдеру проєкту Львівського національного університету імені Івана Франка.

Ми щиро дякуємо команді грандхолдера, команді Bayreuth University та особливо Ніколаю Тойфелю, за організацію, змістовне наповнення і теплий прийом!