Воркшоп «Особливості міжнародної культурної співпраці»

Відділ міжнародних зв'язків Університету Григорія Сковороди в Переяславі > Новини > House of Europe > Воркшоп «Особливості міжнародної культурної співпраці»

Як створювати проєкти разом з колегами з ЄС — обговоримо під час воркшопу Дениса Васильєва та Сергія Жуковського. Навчимося придумувати ідеї, які зацікавлять партнерів з різних країн, шукати фінансування та не губитися на кожному етапі втілення проєкту. Спікери поділяться секретами роботи над своїми ініціативами та дадуть поради щодо ваших ідей.

Зустрічаємося 14 та 15 грудня у Zoom. Не забудьте звільнити чотири години у вівторок та середу: з 15:00 по 19:00.

Воркшоп проходить в рамках Лабораторії культурної трансформації — серії практичних освітніх та нетворкінгових заходів, націлених на підтримку українських культурних менеджерів, представників громадського сектору та культурних діячів поза великими містами та регіональними центрами під час війни.

Що в програмі?

  • Як представляти українську культуру в ЄС.
  • Універсальна інструкція з втілення міжнародного проєкту.
  • Чим культурні проєкти відрізяються від інших.
  • Особливості крос-секторальних проєктів.
  • Де шукати гроші: гранти та інші можливості для фінансування.
  • Юридичні та економічні аспекти міжнародних проєктів.
  • Інсайди та приклади вдалих міжнародних проєктів від спікерів.
  • Індивідуальна коуч-сесія з одним із експертів воркшопу.

Хто може взяти участь?

Воркшоп буде корисним українським менеджерам, діячам культури та викладачам ЗВО, які прагнуть запускати міжнародні проєкти з колегами з ЄС.

Спікери:

Денис Васильєв — менеджер культурних проєктів громадської організації «Центр розвитку бізнес-технологій та культури». Директор Музею історії музичних інструментів «БарабанЗА». Тренер Лабораторії культурної трансформації та EU4Culture.

Сергій Жуковський — менеджер культурних проєктів. Голова громадської організації «День музики», співзасновник громадської спілки «Асоціація Культура і креативність». Є співзасновником шведсько-українського фестивалю Tracks та співорганізатором міжнародного фестивалю важкої музики Metal East.

До воршкопу також долучаться тренерка Лабораторії Культурної Трансформації Вікторія Данелян та засновник мобільного мікрофестивалю Tracks Свейнунг Нігаард.

Як подати заявку?

Заповніть форму на онлайн-платформі. Це займе не більш як 15 хвилин.

Кінцевий термін: 08 грудня 2022 о 15:00 за київським часом

Потрібно залогінитися, натиснути кнопку «Подати заявку», обрати розділ «Лабораторія культурної трансформації» і конкурс «Воркшоп “Особливості міжнародної культурної співпраці”».

Ми надішлемо посилання на Zoom-конференцію на пошту, на яку ви реєструвалися, вже 8 грудня.

Зверніть увагу!

об відвідувачі отримали якісний фідбек від спікерів, ми обмежили кількість учасників  воркшопу до 25 людей. Якщо ви не встигнете цього разу — не засмучуйтеся. Ви отримаєте перевагу при відборі на наступні воркшопи.

Джерело: Дім Європи